Laupäev, 16. november
[esilehele]
 
ostukorv|uudised|ostuinfo|firmast|tooteinfo|edasimüüjad|klienditugi|tagasiside|kontakt
Logi sisse »
ORDI PRO-seeria arvutid äriklientidele

Hinnakirjas on arvutite tooteseeria Ordi PRO, mis on suunatud nõudlikule ärikliendile. Arvutid valmistatakse hoolikalt valitud komponentidest, standardvarustuses on sõltuvalt mudelist 3-aastane garantii ja Windows 10 Pro operatsioonisüsteem.

Lisateenustena on võimalik juurde osta:

  1. 1a on-site;
  2. 1a lisagarantii (kokku 4 aastat garantiid);
  3. 3a lisagarantii (kokku 6 aastat garantiid);

Kõik PRO-seeria arvutid sisaldavad vähemalt 80Plus Bronze (85% efektiivsus) energiasäästlikku toiteplokki.

Avalance alus koos PRO 420d arvutiga
Avalance alus ja Ordi PRO 420d

PRO 410mini
Sobib tavalisteks kontoritöödeks, näiteks tekstitöötlus, tabeltöötlus, e-mailide saatmine ja kirjutamine jne. Varustatud Intel Pentium DualCore protsessoriga, 4 GB operatiivmäluga, SSD-ga, 80Plus Bronze (85% efektiivsus) toiteplokiga. Väiksemõõtmeline korpus: 176mm x 173mm x 33mm. Windows 10 Pro operatsioonisüsteem ja 3-aastane garantii on standardvarustuses.


PRO 420 ja PRO 420d
Sobivad tavalisteks kontoritöödeks, näiteks tekstitöötlus, tabeltöötlus, e-mailide saatmine ja kirjutamine jne. Varustatud Intel Pentium DualCore protsessoriga, 4 GB operatiivmäluga, SSD-ga, 80Plus Bronze (85% efektiivsus) toiteplokiga. Windows 10 Pro operatsioonisüsteem ja 3-aastane garantii on standardvarustuses.

PRO 530 ja PRO 530d
Sobivad tavalisteks kontoritöödeks, näiteks tekstitöötlus, tabeltöötlus, e-mailide saatmine ja kirjutamine jne. Varustatud Intel i3 protsessoriga, 8 GB operatiivmäluga, SSD-ga ja 80Plus Bronze (85% efektiivsus) toiteplokiga. Windows 10 Pro operatsioonisüsteem ja 3-aastane garantii on standardvarustuses.

PRO 30N ja PRO 50N
Sobib tavalisteks kontoritöödeks, näiteks tekstitöötlus, tabeltöötlus, e-mailide saatmine ja kirjutamine jne. Varustatud Intel i3 ja i5 U-seeria protsessoriga, 8 GB operatiivmäluga, SSD-ga ja 80Plus Bronze (85% efektiivsus) välise toiteplokiga. Arvutid on väikesemõõtmelised, kaasas on VESA kinnitused monitori tagaküljele kinnitamiseks. Windows 10 Pro operatsioonisüsteem ja 3-aastane garantii on standardvarustuses.

PRO 620u
Sobivad nõudlikule kontoritöötajale. Varustatud Intel i5 protsessoriga, 8 GB operatiivmäluga, SSD-ga ja 80Plus Bronze (85% efektiivsus) toiteplokiga. Windows 10 Pro operatsioonisüsteem ja 3-aastane garantii on standardvarustuses. Arvuti on väikesemõõtmeline: 264mm x 96mm x 288mm (SxLxK), lisada on võimalik kinnitus nii monitorile (lisab suvalisele monitorile kõrguse reguleeritavuse ja pööratavuse ehk Pivot-võimaluse) kui arvutile.

PRO 730v ja PRO 730vd
Sobivad nõudlikule kontoritöötajale. Varustatud Intel i5 protsessoriga, 8 GB operatiivmäluga, SSD-ga ja 80Plus Bronze (85% efektiivsus) toiteplokiga. Toetavad vPro tehnoloogiat (kaughallatav, võimalik üle interneti näha arvuti sisu, kõrvaldada vigu ning taastada süsteemi isegi kui operatsioonisüsteem on maas), toetavad raudvaralist andmete krüpteerimist. Olemas ka tarkvaraline Intel Matrix RAID. Windows 10 Pro operatsioonisüsteem ja 4-aastane garantii on standardvarustuses.

PRO 830
Tegemist tööjaamaga, mis sobib hästi projekteerimiseks, fototöötluseks jne. Varustatud Intel i5 protsessoriga, 8 GB operatiivmäluga, SSD ja 80Plus Bronze (85% efektiivsus) toiteplokiga. Tööjaamal on nVidia Quadro-seeria graafikakaart ja tarkvaraline Intel Matrix RAID. Windows 10 Pro operatsioonisüsteem ja 3-aastane garantii on standardvarustuses.
Arvuti on hõlpsasti laiendatav.

PRO 910
Mõeldud nõudlikule projekteerijale, foto- või videotöötlejale. Sisaldab võimast Intel i7 protsessorit, 32GB DDR4 mälu, SSD-d, 1TB Enterprise-seeria (kõrgema töökindlusega) kõvaketast, võimast nVidia Quadro graafikakaarti ja 80Plus Bronze (85% efektiivsus) toiteplokki.
Windows 10 Pro operatsioonisüsteem ja 3-aastane garantii on standardvarustuses.
Arvuti on hõlpsasti laiendatav.


[tagasi]   [esilehele]


 © 2006-2018 Ordi AS | kontakt